Susipažinkime - Aš Laura

Gyvenime man prioritetas ne materialūs daiktai, o investicija į save: kelionės, saviugda, tobulėjimas, įkvepiančios patirtys.

Keliones planuojuosi savarankiškai, ieškau geriausių kainos pasiūlymų ir joms ruošiuosi gana kruopščiai: susidėlioju maršrutus, transportą, nakvynės vietas. Tai teikia ir džiaugsmo, ir saugumo jausmą. Kelionių planavimas taip pat leidžia maksimaliai daug pamatyti negaištant laiko. Tačiau visada palieku erdvės maršruto keitimui, pažintims su vietiniais ar kitais keliautojais. Planuodama keliones ir intensyviai keliaudama esu sukaupusi daug informacijos, kuri leidžia padėti kitiems keliautojams ir paruošti detalius straipsnius bei gidus apie įvairias lankytas šalis, miestus, vietoves. Straipsniai publikuojami Delfi.lt, 15min.lt, makalius.lt

Labiausiai kelionėse patinka netikėtos pažintys, sutikti įdomius keliautojus arba vietinius ir išgirsti unikalias jų istorijas. Kartais keičiasi ir kelionės maršrutas bei planai pabendravus ir gavus patarimų iš vietinių. Patinka ragauti vietinius patiekalus, stebėti žmones, jų gyvenseną, bendravimą.

2015 metais sukūriau Facebook puslapis Aplink Pasaulį ir paskelbiau pirmą įrašą apie šeimą, keliaujančią praktiškai be plano po Aziją su trim mažamečiais vaikais. Mano tikslas buvo dalintis drąsių ir įkvepiančių keliauti žmonių istorijomis, kad abejojanties ir bijantiems būtų aišku – keliauti įmanoma esant įvairioms aplinkybėms, tai nesudėtinga ir įgyvendinama. Šios istorijos buvo įkvėpimas ir man pačiai keliauti tiek solo, tiek su grupe, šeima ar draugais. Aplink Pasaulį facebook puslapyje jau yra daugiau nei 100 ypatingų žmonių istorijų ir daugiau nei 5000 puslapio sekėjų. Didžiąją dalį keliautojų seku ligi šiol, matau jų susiklosčiusius gyvenimus, pasiekimus, projektus, pagausėjusias šeimas. Kaikuriems keliavimas tapo gyvenimo būdu ir pragyvenimo šaltiniu, kelionių blog‘ai išaugę į verslus ir pan.

Šiame mano puslapyje rasite kelionių gidus, elektroninį kelionių žurnalą ir įvairius straipsnius. Taip pat užsiprenumeravus naujienlaiškį reguliariai gausite naujienas kelionių tema, bei įvairius kelionių krypčių, skrydžių, nakvynių ir kitus pasiūlymus. Kreipkitės jei turite klausimų susijusių su kelionių planavimu keliauk@aplinkpasauli.eu !

ĮKVĖPIMAS KELIAUTI - APLINK PASAULĮ